sık sorulanlar

S.S.S.

-Seçtiğim ürünler taze bir şekilde bana ulaşacak mı?
Değerli Tüketici Gıda Ürünlerimiz Günlük Üretim Olup Bütün Ürünlerimiz İçin Tarım Bakanlığı Onaylı Gıda Ve Üretim Sertifikaları Mevcuttur. Bu Çerçevede Siparişiniz Aynı Gün Kargo Edildiği İçin Ürünler Taze Ve Sağlıklı Bir Şekilde Elinize Ulaşmış Olacaktır.

-Vereceğim sipariş kaç günde bana ulaşacak?

Vermiş olduğunuz sipariş, maksimum 2gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte, "Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Yurt Dışı Siparişleriniz İçin Müşteri Temsilcilerimizle İrtibata Geçiniz.

-Teslimat süresi biraz uzun değil mi?
Siparişleriniz kargo firmaları ile sigortalı gönderildiği için normal gönderi kargo taşıma şartları doğrultusunda teslim süreleri 2 gündür. fakat siparişinizi vıp gönderi ile teslim almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmenizi talep edeceğiz.

-Siparişettiğimürünleraynı gün içinde kargoya verilecek mi?
Siparişleriniz aynı gün kargo edilmekte olup kargo takip numaranızla gönderinizin hangi aşamada olduğunu sistemden görebilirsiniz.

-Verdiğim siparişi teslim aldım ama ben bu ürünü istemiyorum veya beğenmedim, ne yapabilirim?

İade kapsamına giren ürün ise temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren7 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün faturası kurumsal ise, ürünü, "Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlere ait iadeler "iade faturası” kesilmediği taktirde tamamlanamamaktadır. Tüketici Kanunu’nda yer alan "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı”, ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk yedi (7) iş gününü kapsamaktadır. Tüm iade taleplerinizle ilgili süreç, ürün / ürünler depoya ulaştığı andan itibaren başlamaktadır.

-Hangi ürünler iade kapsamı dışında kalıyor?
Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartıyla iade edilebilir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler için kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmamaktadır.

-Siparişimin içindeki ürünlerden biri bozuk/kırık veya deforme oldu, ne yapmalıyım?
Kusurlu ürün iadelerinizi, aldığınız ürünün teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde yapabilirsiniz. Şikayetiniz firmamız tarafından değerlendirilip. Üründe, kullanımdan doğan bir kusur yoksa, ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.

-Birden fazla ürün siparişi verdim, hepsi ayrı kolilerde ve farklı günlerde mi gelecek?
Talep ettiğiniz ürünlerin tamamı sipariş in sonuçlanmasına müteakiben bütün ürünlerin paketlenmesi tamamlanıp aynı gün alıcıya teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

-Siparişim elime ulaşmadı veya kargoda kayboldu, ne yapmalıyım?
Sipariş teslim işlemi sırasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız iletişim bilgilerinden müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilir ya da onlinesatis@sekeroglubaharat.com  e-mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.

-Kredi kartsız ürün satın alabilir miyim?
 Ürünlerimizin tamamını  kredi kartı ödeme koşulu ile gerçekleştirebilirsiniz.

-kredi kartımın güvenlik kodunu girmem şart mı?
Sayfamızdan Banka havalesi ,kredi kartı ve kapıda ödeme koşulu ile alışveriş yapabilirsiniz.

internet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Kredi kartı ödemesi ile yaptığım siparişin iptal ya da ücret iade prosedürü nedir?
İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize onay maili gelir ve iade bedeli otomatik olarak ödeme yaptığınız kredi kartınıza veya havale ile ödeme gerçekleştirilmiş ise hesaba yatırılır.

Daha önce kullanmış olduğum kredi kartı bilgilerimi tekrar girmem gerekiyor mu?
Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu tarafından korunmakta olduğu için Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderiliyor. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasında olduğu için her alışverişinizde kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

Sistem üzerindeki kayıtlı bilgilerimi üçüncü şahıslar görebiliyor mu?
Sistem üzerinde kayıtlı olan bilgilerinizi üçüncü şahısların görmesi mümkün değildir.

-Var olan bir sipariş adresini değiştirebilir veya güncelleyebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden adres değişikiliği yapabilir ve iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

-Şifremi veya kullanıcı adımı unuttum, geri alabilir miyim?
Şifrenizi veya kullanıcı adınızı unuttuğunuz taktirde İletişim sayfasından bize ulaşıp bu isteğinizi beyan ederseniz bilgilerinizi yeniden e-posta olarak alabilirsiniz.

-Site ile ilgili diğer tüm konularda görüş veya sorun bildirmek için en hızlı nasıl bağlantı kurarım?
İletişim bilgilerinden müşteri hizmetlerimizdeki yetkili arkadaşlarımızla irtibata geçebilir ya da onlinesatis@sekeroglubaharat.com  e-mail adresimize mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime Geçin (09.00-18.30) TIKLA